• Robin van Lonkhuijsen

Soester Courant feliciteert alle geslaagden

SOEST Een spannende periode is voor veel scholieren afgesloten; de eindexamens. Alle geslaagden van harte gefeliciteerd en de herkansers uiteraard veel succes gewenst! Middelbare scholen die hun geslaagden ook in deze lijst opgenomen willen zien worden, kunnen contact opnemen via soestercourant@bdu.nl.

Griftland College:

MAVO Yassira Albay; Tom van den Berg; Damian Bitter; Marein Boeve; Sander de Bree; Emirkan Çevik; Berkan Ceylan; Emre Dağdeviren; Daan van Dierment; Hakan Dokkal; Thomas Emming; Famke Gerritsen; Fleur Hagen; Pepijn de Heert; Jelle Hogeveen; Danique Hoogewoonink; Esmee Houkes; Hein Janmaatt; Guus Kokt; Esmee de Kruijf; Thomas Krul; Lianne Kuijper; Fiderya Kurt; Roos van Langen; Morris Lieverst; Jordy Lub; Elena Mastromichalis; Koen van der Molen; Kylian Mulder; Yves Niël; Mevlüt Oktay; Matthijs Otterloo; Rupeshwar Pandit; Romy Ruttenberg; Menevşe Şahingöz; Viggo Schellevis; Roènne Schouten; Jay Sluijter; Werner Visser; Indy Wessel; Julian Wiekamp; Daphne Witkamp; Bauke van Zelst.

HAVO Aurora Alkema Daniek Althof; Ufuk Altinçöp; Gijs Arends; Rik Barlo; Koen Batenburg; Matt de Beer; Tim Beuving; Renske de Blocq van Scheltinga; Bas Blokzijlt; Julia de Boer; Lutesse Boom; Maartje Borra; Floris-Jan van den Broek,; Marnix de Bruin; Tessa van Dijk; Laura Dijkstra; Puck van den Dijssel; Bas van Eck; Tess La Feber; Ruben Frakking; Dennis Frijlink; Masja van de Hoef; Lauren Hollander; Thomas van den Hout; Bram Hugen; Genni Ingels; Stijn Jansen; Yassine Kaddouri; Bryanne van de Kant; Elise Koning; Joran van Korlaar; Ruben Krul; Olav Kuus; Tessa Luijk; Emaney Mc Conico; Bas van der Meer; Daan Merkenhof; Charlotte Mo; Maarten Nijdam; Dide Nuismert; Lucas den Otte; Elza Ouweneel; Suzanne Pothoven; Chris Rademaker; Joris Rademaker; Stefan Rietveld; Tom Rosenberg; Lotte van Rouwendaal; Levi Schimmel; Felice Sjollema; Lisa Smink; Christian Smit,t; Mehmet Sönmez; Hanne Streefkerk; Daphne van der Veen; Evy van Veen; Max Vermeulen; Tara Vertoorent; Tim de Vlaming; Caroline van Vliet; Jochem Wennekes; Luc van Wessel; Quintin Wijnhoud; Millie Willems; Demi Wolfsen.

VWO Ilias Asaggau; Tim Beijer; Reinder Boekhoff; Luc van Breukelen; Olivier van den Broek; Bas Buijtenhuis; Fanny van den Dijssel; Marijn Dings; Thessa Drijver; Nathan Geurink; Holger van Gorkum; Julia van den Heuvel; Tim Hordijk; Suze van Hunen; Femke Jansen; Mees de Jong; Sidney de Jong; Julia Kaats; Fleur Knopper; Wouter Kruiniger; Pieter Kuiper; Luuk Lentfert; Nikita Matwirjo; Leon van der Neut; Michiel Noort; Maarten Oudshoorn; Juno Prent; Daan de Rijk; Kelly Sakkers; Timo Scholts; Robert Spaans; Jennifer Stienstra; Koen de Swart; Juliette van der Valk; Joost Vleddert; Sabine Westerveld.

Waldheim, Baarn

vmbo-tl / mavo

Soest: Dominique Altena, Dilara Bayraktar, Daphne van Bentum, Famke Bloem, Joost Blommaert, Dave van den Bolt, Jop Bouwmans, Marnix Breek, Jasper van den Bremer, Maarten van den Bremer, Jimmy Brouwer, Imke van Doorn, Sanne van Essen, Tim Fokker, Vincent van Garderen, Lisa de Graaf, Quinn de Groot, Luc Hooft, Dawy Jipat, Quillan de Jong, Merel Jongmans, Yannick Klören, Sam Koperberg, Nathalie Kuijpers, Jasper van de Laar, Anne van der Last, Merlijn van Maanen, Rachel Maassen, Daan Markus, Kaj Monissen, Liwanu Nieswaag, Denzel Peters, Iset Poncia, Merel Popken, Thijs Prinsen, Miquel Reinold, Jet Ruitenberg, Stephan Schriek, Olivia Tebbens, Jimmy van Velzen, Deborah Visser, Daniël van Vulpen, Jade Walet, Floris Wijers, Ticho Wolfsen, S

Baarn: Paul Averdijk Bodine Bakker, Arwout Beukers, Youri den Boef, Robin de Boer, Job Braaksma, Pieter Brandsen, Alyssa Brinkman, Noor Coffeng, Daniek Dorrestijn, Bo van Eijk, Kyara Frankena, Linde Hoogland, Bas de Jonge, Eline van Kleij, Jasmijn Kopper, Maud de Meester, Vigo van der Meij, Dylan Paltzanetidis, Mathilde Reedijk, Roosmarijn Roothart, Ysbrand Seinen, Lotte van Urk, Lucas van der Voort,

Amersfoort: Jip Franken

Openbaar Lyceum Zeist

Vmbo-BB

Huis ter Heide: Lorenzo Steenbeek

Soesterberg: Dominique Buitendijk

VMBO-KB

Huis ter Heide: Marchello Steenbeek

Soesterberg: Loïs Abbingh, Romy Derks, Cheyenne Evers, Michelle van Someren

VMBO-TL

Groenekan: Steijn Onkenhout

Soesterberg: Ilse van Bergenhenegouwen, Nick Berghegen

HAVO

Soesterberg: Indy Hosé

VWO

Huis ter Heide: Anouk Drijver

[Amersfoort, Van Lodenstein College

VWO

SOEST: Damaris Fikse, Sjaak Fonville, Aleida Gaasbeek, Femke Kriekaard, Wilmar Saly, Erwin Veldman.

[Het Baarnsch Lyceum

Atheneum

SOEST: Anne-marije Hulshof - Cum Laude; Annemiek van den Bremer; Dhanya Boustanji; Duco Fabrie; Elise Kruiswijk; Gaia van den Broek; Ilse Meijer; Isabel van den Berg; Jade van den Brakel; Janiek van Slooten - Cum Laude; Jelle Spiekerman van Weezelenburg; Jet Schoonderbeek; Joaquin Exalto; Juliëtte Bas; Karlijn Born; Kiek Schulte; Loes den Hartog; Loïs Knijpinga; Lois Schalkwijk; Lucia Vial; Marloes Karssen; Marlou Hendriksen; Matthijs van der Kloot Meijburg; Merel Blommaert - Cum Laude; Merel Fleur van Moorst - Cum Laude; Milou Habes; Nicole van Dijk; Rick van Hulten; Rico van Arendonk; Rob ter Huurne; Roos Frijling; Rosalie van de Vuurst; Sophie van Zonneveld - Cum Laude; Steven Wiemans; Stijn Kok; Sylvester Majoor; Tom van Bunnik; Yara Sievers

Gymnasium

SOEST: Amirun Rahmat; Anouk Hartings; Carmen van de Waterbeemd - Cum Laude; Caroline Grommers; Fiona Canjels; Florien Marcussen; Hannah Diepstraten - Cum Laude; Henk Jellema; Jan Willem van Zwieten; Julia van Minnen; Maryse Dubbeldam; Mats van Rietschoten; Max Simon; Paula Voorhoeve; Pia Termijn; Raymond Timmermans; Saskia Appelo - Cum Laude; Sem Allush; Stéphanie Sloothaak; Vincent Loon - Cum Laude

HAVO

SOEST: Amy van Duinkerken; Anna Helgason; Ashwin Ngoesmin; Boris van Dongen; Brandon Nijholt; Charlotte Koerselman; Daan Förch; Gilles Teeling; Inge Lampe; Ivor Voorburg; Jesse Staalstra; Jip Broek; Jiro Kok; Job van den Dijssel; Joep van Uffelen; Jolle Duiveman; Joran Nathoe; Jorn Veenendaal - Cum Laude; Leonie Diphoorn; Lili van der Schalk; Lisanne van den Broek; Lucas Biesterveld; Marina van Hooft; Martijn van der Laan; Oskar Blanken; Patrick van Harten; Rianne Matthijssen; Rick van der Poel; Robin Braaksma; Sidney Nagel; Steven Fes; Steven van Schalm; Steye Hartog; Stijn Krabbenborg; Tijn Hoekzema; Tim Middendorp; Tom van Velsen; Yorick Walter.

Stedelijk Gymnasium Johan van Oldenbarnevelt

Gymnasium

Soest: Muhammet Emin Bilgic, Nienke Rianne Marije Blom, Jelle Hemmo Bosscher, Jogchem Tim Brouwer, Rutger Anton Kastelein, Valerie Sophie Louise Keuker, Teun Jasper Lowie, Patrick Martijn Oetelmans, Noah Benjamin Tabernal, Johannes Pieter Voerman.

Soesterberg: Noortje Else Marijke Figee.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Arnhemseweg 65, Amersfoort

VMBO, basisberoepsgerichte leerweg

Soest: Alissa Buitendijk, Rabeca Dijkhuizen.

VMBO, theoretische leerweg

Soest: Esmée van de Bunt, Nelis Joustra, Nazrawit Tsegaye.

Gereformeerde Scholengemeenschap Guido, Paladijnenweg 251, Amersfoort

Havo

Soest: Jennifer Sawyer.